Ambasadoři jsou aktivní lidé v místních komunitách, politici a úředníci, které spojuje zájem o téma šetrné a udržitelné mobility. Lidé mohou mít různý pohled na svět, různé názory. Ale všechny spojuje zájem o své nejbližší okolí a vize, kterou vyjadřuje Výzva CityChangers 2030

Tereza Korvasová

členka reprezentačního týmu ČR v silniční cyklistice

Uvozovky
Jezdit po cyklostezkách je mnohem bezpečnější než na silnici.

Jsem ambasadorem projektů

Zatím neevidujeme žádné projekty.

Něco o mně

Jsem členka reprezentačního týmu ČR a Italského UCI týmu Servetto Makhymo Beltrami TSA

Dvojnásobná mistryně republiky v časovce jednotlivců Tereza Korvasová na kole na rozdíl od mnohých nevyrůstala. Rodačka ze slováckých Vnorov se nejprve po vzoru svého tatínka věnovala atletice v tamním oddíle AK Hodonín. O tom , že Tereza byla vytrvalecký talent svědčí mimo jiné i 13 mistrovských titulů ze středních tratí a 4. místo z MS juniorů v běhu do vrchu. Její sportovní cesta ale nakonec vede jinou cestou. Pak přesedlala na kolo a začínala s cyklistikou v týmu Sokol Louny, když pak oblékla dres armádního týmu Dukla Praha, kde se prosadila i v tomto sportu do České reprezentace.

Modul: Ambasadoři


Popis ambasadorů je podporován v rámci projektu Danube Cycle Plans (Policies, plans and promotion for more people cycling in the Danube region), který je podpořen z Evropských fondů (EFRR, NPP).