Ambasadoři jsou aktivní lidé v místních komunitách, politici a úředníci, které spojuje zájem o téma šetrné a udržitelné mobility. Lidé mohou mít různý pohled na svět, různé názory. Ale všechny spojuje zájem o své nejbližší okolí a vize, kterou vyjadřuje Výzva CityChangers 2030

Ondřej Soukup

občan

Jsem ambasadorem projektů

Zatím neevidujeme žádné projekty.

Něco o mně

Narodil jsem se v roce 1983 v Lounech a celý svůj život jsem s tímto městem spjat – jsem velký patriot tělem i duší.

V období 2014-2018 jsem měl možnost být městským zastupitelem. Tato zkušenost mi pomohla pochopit, jak město funguje uvnitř a jaký tím utváří obraz navenek. V současné době jsem předsedou KDU-ČSL v Lounech.

Původní myšlenka zpracovat názorné ukázky úpravy veřejného prostoru se datuje ke kampani lounských komunálních voleb roku 2018, kde bylo upozorněno na nutnost komplexního řešení dopravy v Lounech.

Kdo má chuť, ať se jen podívá na zveřejněné návrhy. Kdo má větší chuť, ať hlasuje či přidává komentáře. Kdo má ještě větší chuť, ať napíše svůj návrh na nové využití konkrétního lounského prostoru. A kdo má největší chuť, ať zpracuje vlastní návrhy, které zde budou zveřejněny.

Děláme to pro sebe, neb chceme zlepšit místo, kde žijeme. Zapojte se svými hlasy, komentáři, vlastními návrhy či výtvory, a potom se společně zasadíme o jejich uskutečnění! 

Modul: Ambasadoři


Popis ambasadorů je podporován v rámci projektu Danube Cycle Plans (Policies, plans and promotion for more people cycling in the Danube region), který je podpořen z Evropských fondů (EFRR, NPP).