Dalibor Novák

Hodonín, odbor rozvoje města

Uvozovky
Chci žít ve městě, kde budeme muset tahat děcka večer domů.

Jsem ambasadorem projektů

Prostor před základní školou Očovská

V roce 2020 dostalo novou tvář nejbližší okolí základní školy Očovská na největším hodonínském sídlišti. Cíl Úprava prostoru sledovala několik cílů – vyšší bezpečnost pro...

Lávka pro pěší a cyklisty u ZOO Hodonín

Cíl Lávka má nahradit dnes velmi frekventované a současně velmi nebezpečné úrovňové křížení stávající silnice I/55 a vytvořit bezpečnou cestu pro pěší, cyklisty, maminky s kočárky...

Něco o mně

Jsem sportovec tělem i duší. Basket, tenis, kolo, dračí lodě, …. V televizi hlavně ten basket. Na čtení čas nemám a co se týče hudby, tak u nás teď frčí hlavně Miro Jaroš. :o)

Co se týče mobility, tak jsme u nás opravdu v plenkách. Většina lidí vnímá veřejný prostor jako místo, kde je prioritně potřeba uložit své plechové miláčky a toto je potřeba změnit. Jako jeden ze zásadních problémů vidím transportování dětí auty po městě. Proto chci na tomto začít pracovat, společně se školami, vytvořit bezpečné cesty do škol, zkvalitnit MHD.

Koukněte na https://hodonin.pincity.cz/ - nový nástroj pro informování veřejnosti o plánovaných investičních a koncepčních dokumentech.

Modul: Ambasadoři